Haberler & Duyurular

Haber Ara
Haberler

Near East Technology'den Verimli ve Uygun Maliyetli Sistem Çözümleri

Near East Technology, kurulduğu günden günümüze değin gerek resmi kurumların gerek orta ve büyük ölçekli firmaların, donanım ve yazılım ihtiyaçlarını karşılayan, müşteri odaklı projeleri ile çözümler üreten bir teknoloji firmasıdır.

Devamını Oku


Özel Yazılım Geliştirmenin Faydaları

Günümüzün rekabetçi dünyasında, benzersiz ve özgün olmanızı sağlayacak özel yazılımlar, markanızı bir sonraki seviyeye taşımada önemli bir rol oynar.

Devamını Oku


Near East Technology’den Alman şirketi Giesecke+Devrient ile Yeni İşbirliği

Near East Technology, banknot ve menkul kıymet basımı, nakit işleme sistemleri konusunda uzman Alman şirketi Giesecke+Devrient ile resmi olarak işbirliğini başlattığını duyurdu.

Devamını Oku


Near East Technology, Yazılım Ve Mobil Uygulamalarınız İçin Güvenilir Adres

2016 yılında faaliyetlerine başlayan Near East Technology, güçlü kurumsal yapısı ve üst seviye kalite anlayışıyla verdiği teknolojik hizmet ile kuruluşların ihtiyaçları doğrultusunda uygun çözümler üreterek, sektörlerinde farklılık...

Devamını Oku


Network Projelerinde Güçlü Çözüm Ortağı ‘Near East Technology’

Near East Technology, Network hizmet ve çözümleri alanında uzman kadrosuyla projelendirme ve uygulama hizmeti yanı sıra, tüm yapı tipleri ve tüm alt yapı işlerini kapsayan, anahtar teslimi network projeleri hazırlayarak müşterilerine teslim ediyor.

Devamını Oku


Kesinti Süresi Maliyeti ve Etkileri

Kesinti süresi maliyeti, bir şirketin ekipmanı veya ağı çalışmayı durdurduğunda kaybettiği kâr olarak tanımlanır.

Devamını Oku


Siber Güvenlik Farkındalığı

Avrupa Ağ ve Bilgi Güvenliği Ajansı tarafından “Avrupa Siber Güvenlik Ayı” olarak belirlenen Ekim ayı dünyanın birçok yerinde de “Siber Güvenlik Farkındalık Ayı” olarak çeşitli etkinlikler düzenlenerek değerlendirilmektedir.

Devamını Oku


Yakın Doğu Üniversitesi SAP S/4Hana Dijital Dönüşüm Projesi, Near East Technology Danışmanlığında Hayata Geçti!

SAP S/4HANA sayesinde Yakın Doğu Üniversitesi’nde kusursuz operasyona sahip, esnek, verimli, izlenebilir ve kurumsal bütünlüğe dayalı muhasebe yönetim sistemi elde edildi.

Devamını Oku


Near East Technology’den Pandemi Günlerinde Hizmet Yönetimi ve Covid-19 için Alınan Önlemler

Near East Technology Genel Müdürü Renan Avni, dünya genelinde bir çok ülkeye yayılan ve son dönemde ülkemize de sıçrayan Covid-19 salgını nedeniyle Near East Technology olarak harekete geçtiklerini ve önlemlerini artırdıklarını dile getirdi.

Devamını Oku


COVID-19

Coronaviruse Karşı Korunmanın 14 Kuralı

Devamını Oku