Web Site Bakım ve Güncelleme

Bir web sitesine sahip olmanın en gözden kaçan yönlerinden biri web sitesi bakımı ve güncellemeleridir! Sadece renkleri değiştirmekten ve resimleri güncellemekten değil, aynı zamanda yazılımın kendisinden de bahsediyoruz.

Web Sitesi Güncellemeleri ve Bakımı (Yazılım, Metin ve Görüntüler)

Ekibimiz, web sitenizi her ay veya birkaç ayda bir yeni içerikle koruyabilir. Müşterilerimizin her birine web sitelerini nasıl kullanacaklarını öğretirken, birçok müşterimizin bunu sürdürmek için zamanı yoktur ve ekibimizin güncellemeleri yapmasına izin vermeyi tercih eder.

İşte ihtiyaç duyduklarında müşterilerimiz için yaptıklarımızdan bazıları;

Web sitesindeki içeriğin güncellenmesi gerektiğinde blogları, sayfa içeriğini veya satış kopyasını güncelleyebilen içerik yazarlarımız var.

Yeni resimler yükleme; müşteriler bize web sitesi için istedikleri resimleri gönderir ve ardından ekibimiz resmi optimize eder ve çevrimiçi olarak yükler.

Bölümleri yeniden tasarlama; belki çevrimiçi bir İş Başvurusu bölümüne ihtiyacınız var, ekibimiz sizin için bu bölümü tasarlar ve uygular.

Yazılım Güncellemeleri ve Bakım

Yazılım Güncellemeleri tüm web siteleri için zorunlu bir görev olarak görülmelidir, ancak çoğu kişi bunu unutur. Sadece gerekli yazılım güncellemelerini yapmakla kalmıyoruz, aynı zamanda web sitenizin bir yedeğini oluşturuyoruz.

Web Sitesi Bakım Hizmetimiz Güvenliği ve Daha Fazlasını Önemsiyor

İşletme sahipleri ve çalışanların, güncellemeleri takip etme konusunda endişelenmek yerine değerli zamanlarını bir işletmeyi ileriye taşımak için kullanmaları gerektiğinden, bu görevi sizin için yapabilir ve güncellemelerin zamanında yapılmasını sağlayabiliriz.

İşletmeniz önemlidir, web sitesi güncellemeleri de!

Ekibimiz sizin için web siteleri oluşturuyor ve bakımını yapıyor. Hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgi için iletişim formunu doldurun veya bizi +90 392 223 5092'den arayın

Detaylı bilgi için