Teknoloji Danışmanlığı

Bilgi teknolojilerinin etkili ve aktif şekilde kullanımı, kaynakların en verimli şekilde kullanılarak yönetilmesini, zaman ve personelden tasarrufu, kalite ve verimlilikte artışı sağlar.

Near East Technology kurumlara çalıştıkları alanda daha fazla değer yaratabilmeleri için stratejik danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Teknoloji Danışmanlığı Hizmetleri kapsamında mevcut altyapının incelenmesi, sistemlerin kullanılabilirlik durumlarının raporlanması, en yeni teknolojilerin ihtiyaçları karşılayacak şekilde yapılandırılması ve hayata geçirilmesi gibi işlemler gerçekleştirilmektedir.

Teknoloji danışmanlığı hizmetimizde, dijitalleşen dünyada işletmelere rehberlik edebilmek, mevcut durumlarını belirlemek, dijital stratejilerini oluşturmak amacıyla ihtiyaç duyacakları hizmetler bir arada sunulmakta; ideal çözümler üretilerek, strateji geliştirme, analiz ve modernizasyon, optimizasyon, fizibilite kontrolü, entegrasyon ve kurulum gibi teknolojinin gerektirdiği tüm alanlarda hizmet verilmektedir. Böylece kurumlara temel faaliyet alanlarına daha fazla yoğunlaşabilme ve operasyonel maliyetleri minimuma indirme imkanı sağlanmaktadır.