Güvenlik Çözümleri

Near East Technology güvenlik çözümlerimiz;

DDoS Atak Önleme; hedeflenen bir sunucunun, hizmetin veya ağın normal trafiğini bozmaya yönelik kötü niyetli saldrılara karşı firmanızı korur.

Web Uygulama Güvenlik Duvarı; bir web uygulaması ile İnternet arasındaki HTTP trafiğini filtreleyerek ve izleyerek web uygulamalarının saldırılardan korunmasına yardımcı olur.

Ağ Erişim Güvenliği; yetkisiz kullanıcıları ve cihazları özel bir ağın dışında tutma eylemidir. Kablolu ya da kablosuz ağa girişi sırasında tüm cihazlar için kimlik doğrulaması, sınıflandırılması ve yetkilendirilmesi gibi ihtiyaca yönelik önlemleri kapsar.

Son Kullanıcı Güvenliği; Son kullanıcılar, saldırganlar tarafından çeşitli şekillerde ve değişen yoğunlukta hedeflenir son kullanıcı güvenliği ile kullanıcı ve kurum bilgileriniz korunur.

VMware AppDefense ile uygulama güvenliği bir kurumsal güvenlik operasyon merkezinin koruma ve tehdit yanıt performansını iyileştirmek, kurumsal veri merkezinde çalışan sanallaştırılmış uygulamaları korumak için tasarlanmış bir veri merkezi güvenlik hizmetidir. Dört temel işlev sağlar: uygulama kontrolü, süreç analizi, anormallik algılama ve yanıt ve düzeltme.

Yazılım Tabanlı Güvenlik Çözümleri; sunucuları, dizüstü bilgisayarları, mobil cihazları ve ağları yetkisiz erişime, izinsiz girişlere, virüslere ve diğer tehditlere karşı korumak ve korumak için tasarlanmıştır. Güvenlik yazılımı, açıkları ve kusurları olabildiğince erken tespit edip verileri, kullanıcıları, sistemleri ve şirketleri çok çeşitli risklerden korumaya yardımcı olur.