Hakkımızda

Near East Technology, güçlü kurumsal yapısı ve üst seviye hizmet anlayışıyla teknolojik hizmet vermekte, şirketlere ihtiyaçları doğrultusunda uygun çözümler üreterek, sektörlerinde farklılık yaratmalarına olanak veren, potansiyellerinin tamamını kullanabilecekleri kaliteli ürünler ve sistemler geliştirmektedir.

Teknoloji alanındaki nitelikli personelimizin deneyimi, yenilikçi bakış açısı ve uluslararası teknoloji firmalarıyla olan iş birliklerimiz ile müşterilerimizin işlerinde hız ve maksimum fayda sağlayacakları, doğru ürün ve sistemlerinin sağlanmasında kurumsal değerlerimizden ve kalite anlayışımızdan ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Near East Technology çözüm ve hizmetlerinde optimizasyon ve otomasyon teknolojileri ile müşteri deneyiminin ve hizmet kalitesinin iyileştirilmesine ve maliyetlerin azaltılmasına odaklanmıştır.

Bu çerçevede ihtiyaca göre uyarlanmış ve optimize edilmiş mühendislik, uygulama, operasyon ve saha hizmetleri sunuyoruz.

Müşterilerimize iş performansını iyileştirme, akıllı kaynak kullanma ve operasyonel riski azaltma konularında yardımcı oluyoruz.

Misyon

Üstün, yenilikçi teknoloji ve hizmetlerin geliştirilmesi yoluyla topluma katkı sağlamak.

Vizyon

Biz yenilikçi dünyaya hizmet etmek için birlikte çalışan ve bilgi teknolojisini kullanan, gerektiğinde sahada olup ilk elden çalışmaya katılan uygulamalı iş yaklaşımına sahip insanlarız.

İş dünyasının sorunlarına cevap veren yenilikçi hizmetler sunarız.