Yazılım Ürünleri


Team Desk (Ticket System)

Elektronik ortamda kurum içi talep gönderimi, yönetimi, raporlaması, birimler arası talep takip ve izleme amaçlı yazılmış web tabanlı bir uygulamadır. İşletmelerin birimler arası hizmet isteklerine zamanında yanıt vermelerine yardımcı olan kapsamlı bir servis masası işlevselliği sunar ve bu sayede daha etkili bir destek sağlanır.

HR Base (İnsan Kaynakları Yönetimi)

İnsan Kaynakları yönetim uygulaması web tabanlı olup işletmelerde çalışan personellerin kayıtlarının tutulması, eğitim, yetenek, kıdem, izin, performans ve ücret bilgilerinin izlenmesi ve yönetimi için geliştirilmiş bir uygulamadır. Bu bilgilerden üretilen raporlar ve analizler ile personelin daha verimli ve etkin yönetilmesini sağlar.

ATM Takip Sistemi

Bankaların gerek şubelerinde gerekse şube dışında farklı lokasyonlarda bulunan ATM’lerinin anlık durumlarını takip eden ve herhangi bir arıza durumunda erken müdahale olasılığını sağlayan web tabanlı bir uygulamadır.

E-Ticaret ve Website Çözümleri (B2B & B2C)

Online satış ve ödeme olanağı sağlayan bu uygulama işyerlerinin dijital dünyada hızlıca yer alarak bol kazanç sağlamalarına olanak sunan web tabanlı e-ticaret çözümleridir.

Stok & Envanter Uygulaması

İşyerlerinin dijital olarak ürün stoklarını tutabileceği, stok yönetilebilmesine olanak sağlayan web tabanlı bir uygulamadır.

Digital Signage Uygulaması

Tamamıyla web tabanlı bir uygulama olup herhangi bir ekran boyutunda, istenilen bilgi ve reklam amaçlı video veya multimedya içeriklerini internet veya network üzerinden tek platformdan dilediğiniz yerden yönetebilirsiniz.

NEON Online Ödeme Platformu

Yeni nesil ödeme sistemi olan NEON, günümüz teknolojisinde kullanılan ödeme sistemlerini barındırıp kullanıcıya fatura ödeme ve para aktarım kolaylığı sunmaktadır.

Intranet Uygulaması

Kurumsal firmaların kendi iç yönetimsel işlerini daha düzenli halde yürütebilmeleri, personelleriyle daha hızlı iletişim ve bilgi paylaşımı sağlayabilmeleri adına geliştirilmiş bir web uygulamasıdır. Firmaya özel kullanılan uygulamalarla da entegre olarak çalışabilen bu uygulamanın birden fazla özelliği barındırması kullanıcılara bilgiye erişimde hız ve pratiklik sağlamaktadır.

CarRent Online Rent-A-Car

Araç kiralamalarda araç filo yönetimi, kiralama ve online ödeme imkanı sağlayan bu uygulama araç kiralama acenteleri için pratik bir çözüm haline gelmiştir. Gerek ofis içi gerekse müşteriler tarafından online olarak araç kiralama hizmeti kolaylığı sağlamaktadır.

Turizm Acente Uygulaması

Online uçak bileti, otel ve tur rezervasyonları için birbirinden farklı seçeneklerle kullanıcıya kolaylık sağlayan bu web uygulaması sayesinde uçak bileti, otel ve tur rezervasyonları artık çok kolay.