E-Ticaret

Sanal Mağazanızı Şimdi Açın…

Near East Technology E-Ticaret Web Hizmeti

  • Müşterilerinize sunabileceğiniz birçok ödeme modülü kurulu olarak gelir.
  • Ürün ve hizmetlerinizi kolay yönetim paneli ile hızlı bir biçimde ekleyin.
  • SSL-Güvenlik Sertifikası ile müşterilerinize rahat ve güvenli bir alışverişin kapılarını açın.


Bir e-ticaret sitesi yalnızca başka bir web sitesi değildir.

Yatırımınızdan güçlü bir geri dönüş sağlamak için iş açısından kritik birden çok öğenin düzgün bir şekilde yürütülmesi gerekir.

Sorunsuz bir alışveriş deneyimi.

Bir e-ticaret yapısı alışverişi kolay ve güvenli hale getirmelidir. Sayfalar, tutarlı bir görünüm ve izlenim, ilgi çekici içerik ve kullanıcıların ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan arama işlevi ile hızlı ve güvenilir bir şekilde yüklenmelidir.

Etkileşim ve kişiselleştirme.

İş ekosisteminizle bağlantısı kesilen statik bir site, çalışanlar için veri girişi işi oluşturur ve güncel olmayan bilgiler ve sınırlı özelliklerle müşterileri rahatsız eder.

Doğru entegrasyonlar

Müşteriler, sitelerin, ürün önerileri, tanıtımlar ve özelleştirilmiş, içerik açısından zengin bir deneyim gibi özelliklerle onları "hatırlamasını" bekler. Ve müşteriye dönük bir kanal olarak, en zengin e-ticaret deneyimleri, canlı sohbet gibi gerçek zamanlı desteğe hazır erişimler sunar.

Near East Technology olarak, yüksek performanslı e-ticaret siteleri ile ürünleri raflarınızdan alıp alıcıların sepetlerine koyabilmeniz için kullanıcıların sevdiği bir deneyim sunmaya odaklanıyoruz.

Detaylı bilgi için